Aleksandra

Artykułów: 73
Miłośniczka wszystkich zwierząt, a w szczególności psów rasy russel terrier. Szczęśliwa posiadaczka jednego z nich, imieniem Lola.
rosyjski toy

Rosyjski toy terier – informacje o rasie, pielęgnacja, charakter

Rosyjski toy to rasa stosunkowo nowa, powstała mniej więcej w połowie XX wieku. Dziś jest szczególnie popularna w kraju pochodzenia, tymczasem w Polsce wypierają ją nadal inne niewielkie czworonogi, np. pinczer miniaturowy. Dowiedz się więcej o rasie rosyjski toy!
terier tybetański

Terier tybetański – kuzyn shih tzu. Poznaj bliżej tę rasę!

Terier tybetański jest w Polsce raczej rzadko spotykaną rasą psa. Nietypowy, o wyjątkowym wyglądzie, wymaga jednak intensywnej pielęgnacji. Jaki ma charakter? Gdzie znaleźć tego psa i czy w Polsce istnieją hodowle tej rasy? Sprawdź w artykule!
terier rosyjski

Czarny terier rosyjski – opis wyglądu i charakter psa

Czarny terier rosyjski to dość rzadko spotykana w Polsce rasa. Wywodzi się z Rosji, jak sama nazwa mówi. Z czasem stała się popularna również w innych krajach na całym świecie. Jak wygląda ten pies i jaki ma temperament? Sprawdź w artykule!
terier czeski

Terier czeski – opis rasy i hodowla

Terier czeski jest raczej rzadko spotykany w polskich domach. Jego charakterystyczny wygląd sprawia, że przedstawiciel tej rasy od razu zapada w pamięć. Dowiedz się więcej na temat tego czworonoga i sprawdź, w jakim domu będzie czuł się najlepiej!
west highland white terrier

West highland white terrier – wygląd, cena i charakter rasy

West highland white terrier jest jednym z bardziej rozpoznawanych psów. Ten przedstawiciel małej rasy jest niezwykle energiczny. Cechuje go duży upór, a mimo tego uznawany jest za rasę psów rodzinnych. Sprawdź, jak jest w rzeczywistości.
rat terrier

Rat terrier – co to za rasa? Poznaj ją bliżej!

W Polsce rat terrier praktycznie nie jest spotykany. Ta amerykańska rasa jest typowo użytkowa i pochodzi z farm, gdzie wykorzystywano ją do polowania na szczury i inne szkodniki. Co warto wiedzieć o tym psie? Czy nadaje się dla każdego? Sprawdź!
Bezwarunkowa miłość czworonogów

Bezwarunkowa miłość czworonogów

Audiobooki to świetna forma relaksu Słuchanie audiobooków pozwala się zrelaksować, wyciszyć i posłuchać wciągających historii i przyjemnych efektów…
a31fc4d6db0e513913d0fc0932d6a259

Jak wybrać legowisko dla psa?

Legowisko dla psa to jeden z najważniejszych elementów psiej wyprawki. Podczas wyboru odpowiedniego modelu trzeba zwrócić uwagę na…
ile kosztuje utrzymanie psa

Ile kosztuje utrzymanie psa?

Ile kosztuje utrzymanie psa? To pytanie zadaje sobie wielu przyszłych właścicieli czworonogów. Jeśli i ty szukasz na nie odpowiedzi, jesteś we właściwym miejscu! W naszym artykule szczegółowo omawiamy koszt utrzymania psa.
zabawki dla psa

Gryzaki dla psa – dlaczego warto je kupić?

Większość psów uwielbia tradycyjne gryzaki i to niezależnie od rasy, kondycji oraz wieku. To najczęściej ich podstawowa i ulubiona zabawka. Dlaczego tak się dzieje? Co mają w sobie takie zabawki dla psa? Dlaczego warto się w nie wyposażyć? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.
Co podawać do jedzenia kotom?

Co podawać do jedzenia kotom?

Nasi mruczący ulubieńcy to wytrawni koneserzy jedzenia. Nie spożywają wszystkiego, co im podajemy, za to czasem są zainteresowani…
Czy warto czipować kota?

Czy warto czipować kota?

Czip dla kota umożliwia szybką identyfikację znalezionego zwierzęcia. Sprawdza się zwłaszcza w przypadku wychodzących czworonogów, ale warto też…
terier australijski

Terier australijski – opis rasy

Terier australijski jest jednym z najmniejszych z rodziny terierów. Był on wykorzystywany jako pomoc w polowaniach na trudnym…