XXX Jubileuszowa Klubowa Wystawa Terierów
30.Terriers Club Show

Białystok, 29.08.2015

Wystawa Klubowa 2015 już za nami. Klub Teriera w Polsce oraz Klub Airedale Teriera i Teriera Walijskiego ogromnie dziękują wszystkim wystawcom za przybycie i doskonałą atmosferę, sędziom - za sprawną pracę, a oddziałowi Białystok za współpracę i organizację wystawy!

Na XXX.Klubową Wystawę Terierów zgłoszone zostały 272 psy, które oceniane były przez pięciu sędziów z czterech krajów: Annę CWIECEKOVĄ ze Słowacji, Rony'ego DOEDIJNSA z Holandii, Veli-Pekkę KUMPUMÄKIEGO z Finlandii oraz Magdalenę KOZŁOWSKĄ i Vivę Marię SOLECKYJ SZPUNAR z Polski. 

Na najwyższym miejscu podium Best In Show stanęła mieszkającą w St.Petersburgu lakeland terrierka RUS TERRIER CARDENAL LINDA LA REINA, wł.Olga Aleksashina, tuż za nią airedale terrierka Dancing Queen iz Vorobinogo Gnezda, wł. Natalia Novikova, V.Prokhorova z Moskwy, na trzecim - jedyny polski akcent, szkocka terrierka, która w zeszłym roku zajęła drugie miejsce - GIOIA DI VIVERE DELLA Quattrocento, wł.Radek Wysocki. Na czwartym zeszłoroczny triumfator, w rosyjskich rękach Iriny Kononenko, sealyham terrier Forlegd Yuppie Moto Moto.

 

Wyniki konkurencji finałowych

BEST IN SHOW
Sędzia: Veli-Pekka KUMPUMÄKI
1. Lakeland Terrier - RUS TERRIER CARDENAL LINDA LA REINA
2. Airedale Terrier - Dancing Queen iz Vorobinogo Gnezda
3. Terier Szkocki - GIOIA DI VIVERE DELLA Quattocento 
4. Sealyham Terrier - Forlegd Yuppie Moto Moto

Najlepsza Hodowla
Sędzia: Veli-Pekka KUMPUMÄKI
1. Terier szkocki - QUATTROCENTO
2. Cairn Terrier - GRANDIFLORA
3. Jack Russell Terrier - ZIEMANN
4. West Highland White Terrier - OD BOBIKA

Najlepsza Para
Sędzia: Elzbieta CHWALIBÓG
1. Terier Szkocki - VINCITORE DELLA Quattrocento & GIOIA DI VIVERE DELLA Quattrocento
2. Bedlington Terrier - Colacoda COME DANCE WITH ME & Colacoda DREAMING HOLLYWOOD
3. West Highland White Terrier - Gajusz Juliusz Cezar From Vixan & Malala Vixan
4. Jack Russell Terrier Royal Jack - GOOGLE EARTH SAN RUFFINO & Funny Bunny Bohemian Touch

Najlepszy Reproduktor
Sędzia: Rony DOEDIJNS
1. West Highland White Terrier - SHOW DE SARAGOIR 
2. Cairn Terrier - NON-IRON Grandiflora
3. Foksterier szorstkowłosy - Miximira Vitange

Najlepsza Suka Hodowlana
Sędzia: Magdalena KOZŁOWSKA
1. West Highland White Terrier - ZELTA LILLY od Bobika
 

Najpiekniejsze Młodsze Szczenię
Sedzia: Viva Maria SOLECKYJ SZPUNAR
1. Bullterrier miniaturowy - Hotheads CISCO JUN. SWEET BOY
2. Parson Russell Terrier - REYNA VOM SCHWARZWALD POLAND
3. Jack Russell Terrier - BLUE SKY Poppy Farm
4. Cairn Terrier - KIMO GRANDIFLORA Połkrza

Najpiękniejsze Szczenię
Sędzia: Magdalena KOZŁOWSKA
1. Terier szkocki - You Perfection Dai Hard
2. Staffordshire Bull Terrier - I'M MALEFICENT SENTINEL Carbonarastaff
3. Jack Russell Terrier - BELLA Daxer-Jack FCI
4. Norwich Terrier - Divnoye Divo DIZEL VIN

Najpiękniejszy Weteran
Sędzia: Anna CWIECEKOVÁ
1. American Staffordshire Terrier - SMILING WILL Escort
2. West Highland White Terrier - AQUINO TECONO
3. Kerry Blue Terrier - LAKKI KERRI SALOMEYA TRIUMPH
4. Terier australijski - TRUOZZY`S HAND IN HAND

Najpiekniejszy Terier Użytkowy
Sędzia: Anna CWIECEKOVÁ
1. Airedale Terrier - INIEMAMOCNA FLOPI Erbetki
2. Parson Russell Terrier - PAN PUDZIAN Mysia Zagłada
3. Parson Russell Terrier - REAL KUNG FU PANDA Equus

Najpiękniejszy Terier Typu Bull
Sędzia: Rony DOEDIJNS
1. Staffordshire Bull Terrier - Flaming Vortex Brabus
2. American Staffordshire Terrier - CODE LUNA Black Fame
3. Bullterrier miniaturowy - Lets Do It Eos Tanagros
4. Bullterrier - ELROY Eos Tanagros

Derby Psy
Sędzia: Viva Maria SOLECKYJ SZPUNAR
1. Bullterrier miniaturowy - Lets Do It Eos Tanagros
2. Staffordshire Bull Terrier - Joli Kaf Du Domaine D' Ishtar
3. Kerry Blue Terrier - PAJERO Z Płockiego Wzgórza
4. Bedlington Terrier - Colacoda COME DANCE WITH ME

Derby Suki
Sędzia: Viva Maria SOLECKYJ SZPUNAR
1. Lakeland terrier - High Flyer's Honey Bear
2. Airedale Terrier QUEEN OF TEQUILA Equitan
3. American Staffordshire Terrier - CODE LUNA Black Fame
4. Terier szkocki - You Perfection Dai Hard

Best In Show Junior
Sędzia: Magdalena KOZŁOWSKA
1. Bedlington Terrier - Colacoda COME DANCE WITH ME
2. Staffordshire Bull Terrier - Joli Kaf Du Domaine D' Ishtar
3. Lakeland terrier - High Flyer's Honey Bear
4. Jack Russell Terrier - LeSCORPIO Ziemann

Reserve Best In Show
Sędzia: Andrzej KAŹMIERSKI
1. American Staffordshire Terrier - ETERNAL FLAME SENTINEL
2. Terier szkocki - VIGO AMOROSO DELLA Quattrocento
3. Airedale Terrier - Richard Lionheart Raider`s Antania
4. Bedlington Terrier - Colacoda DREAMING HOLLYWOOD

PEŁNE WYNIKI WYSTAWY

 

Poniżej zamieszczamy zdjęcia psów, które otrzymały tytuł "Zwycięzca Klubu" bądź "Młodzieżowy Zwycięzca Klubu" i zgłosiły się do pamiątkowej fotografii na wystawie.

 

AIREDALE TERRIER

MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA KLUBU

suka, QUEEN OF TEQUILA Equitana

 BEDLINGTON TERRIER

ZWYCIĘZCA KLUBU

suka, Colacoda DREAMING HOLLYWOOD

MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA KLUBU

pies, Colacoda COME DANCE WITH ME

BORDER TERRIER

ZWYCIĘZCA KLUBU

pies, PIXEL Róg Wojskiego

CAIRN TERRIER

ZWYCIĘZCA KLUBU

pies, Hjohoo's I've Been Waiting For Hjo

 IRISH SOFT COATED WHEATEN TERRIER

ZWYCIĘZCA KLUBU

pies, NIEMEN Top of Ben Nevis FCI

suka, LATTE MACCHIATO Top of Ben Nevis

JACK RUSSELL TERRIER

ZWYCIĘZCA KLUBU

pies, Royal Jack GOOGLE EARTH SAN RUFFINO

MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA KLUBU

pies, LeSCORPIO Ziemann FCI

 SEALYHAM TERRIER

ZWYCIĘZCA KLUBU

pies, Forlegd Yuppie Moto Moto

SKYE TERRIER

ZWYCIĘZCA KLUBU

pies, Skywatch's LUCKY CHARM

TERIER WALIJSKI

ZWYCIĘZCA KLUBU

suka, SIGMA z TURZYCOWYCH KNIEJ