Wyniki Klubowej Wystawy Terierów - Bydgoszcz 2013

01

Konkurencje finałowe

 

1
Best In Show
Sędzia: A. Sobkowska-Dopierała
1. GIOIA DI VIVERE DELLA Quattocento - Terrier szkocki
2. Forlegd Yuppie Moto Moto - Sealyham terier
3. JESTEM PASKAL Ben Nevis - ISWT
4. SHELEBY z Płockiego Wzgóra - Kerry Blue Terrier

Najlepsza Hodowla
Sędzia: E.Chwalibóg
1. PRO EQUI - Border Terrier
2. MYSIA ZAGŁADA FCI - Parson Russell Terrier
3. TOP OF BEN NEVIS FCI - ISCWT
4. GRANDIFLOTA - Cairn Terrier

Najlepszy Reproduktor
Sędzia: J. Grunt
1. Snow Wolf’s TRUE GRIT - Parson Russell Terrier

 

5
Najlepsza Suka Hodowlana
Sędzia: M. Lewandowski
1.RIBELLE PIA DELLA Quattrocento - Terrier szkocki
2. ABRA z Ładnej - Staffordshire bull terrier

 

4
Najlepsza Para
Sędzia: M. Kozłowska
1. VIKTORE DELLA Quattrocento & GIONA DI VIVERE DELLA  Quattrocento - Terrier szkocki
2. Gingerdream ALL EYES ON ME & GINGER Poezja Ruchu - Airedale terier
3. JESTEM PASKAL z Ben Nevis & JOKO ONO ŚLICZNA z Ben Nevis - ISCWT
4. BLUE DIAMOND Mushanga & Colacoda DRIMING HOLLYWOOD - Bedlington Terrier

 

6
Najlepsze Baby
Sędzia: A. Kaźmierski
1. POSEJDON Ewimark Rakownia - Bullterrier
2. VICTORIA Ale Heca - Staffordshire bull terier
3. GROOMER Ziemann - Jack Russel Terrier
4. SHAYKA Borowe Psy - Terrier Walijski

Najlepsze Szczenię
Sędzia: A.Winiarska
1. MALIBU Demiohelis - Skye terier
2. EDBRIOS LOVE ME TENDER - Kerry blue terier
3. Showman from Superbia - WHWT
4. BEZA Black Legion - CTR

 

2
Najlepszy Weteran
Sędzia: E. Chwalibóg
1. GINGER Poezja Ruchu - Airedale Terrier
2. CESARIA ASAJKA Adriana’s Dogs - Terrier Walijski
3. BAFLO Contenders - YT
4. JAŚMIN z Ben Nevis - ISCWT

Najlepszy Użytkowy
Sędzia: D. Witkowska
1. IMBIR Mysia Zagłada - PRT
2. INIEMAMOCNA FLOPI Erbetki - Airedale Terrier
3. VANILLA ICE Połdiable - JRT
4. OTHER SIDE OF BONGA …Obornicki Nornik - PRT

Najlepszy Typu Bull
Sędzia: M. Lewandowski
1. DAKOTA SPECJAL FOR YOU Canossa - AST
2. TINY TOT FROM DUVESSA - Bullterier miniaturowy
3. Heart Full of Soul Berserker - SBT
4. DANCING PRINCESS z MAGDANII - Bulterier

Derby Psy
Sędzia: M. Lorenc
1. UERE MY KING Contenders - YT
2. EXCALIBUR DRAGON W RED Florida - AST
3. REAL KUNGFU PANDA Equus - PRT
4. EXPLORER Kiaora - Skye terrier

 

derbysuki
Derby Suki
Sędzia: K. Czechowski
1. ZONDA z Płockiego Wzgórza - Kerry Blue Terrier
2. UEENIE PAI Vertagus - WHWT
3. I DLA PSIEJ PARAFII z Fox Klanu - Foksterrier szorstkowłosy
4. LOREN z Psich Szelm - PRT


bisjunior
Najlepszy Junior

Sędzia: D. Witkowska
1. Forlegd Yuppie Moto Moto - Sealyham terier
2. FOOL FALLING IN LOVE OF Dominoscots - Terrier szkocki
3. EVERGLADES DRAGONESS RED Florida - AST
4. QUEENIE PAI Vertragus - WHWT

Reserve Best In Show
Sędzia: A.Kaźmierski
1. Gingerdream BORN TO BE WILD - Airedale Terrier
2. BABYLON de la Pam’Pomeraie - YT
3. PURO AMORE DELLA Qvattrocento - Terrier szkocki
4. BLUE DIAMOND Mushanga - Bedlington terrier