Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kielce 08-09.11.2014

Najpiękniejszy Junior, sędzia: Luis Manuel Calado Catalan

2. Terier walijski, TERRIERIX Great Expectations, wł. Petra Nemesszeghy

Najlepsza Para, sędzia: Andrzej Szutkiewicz

2. Border Terrier, Borderhouse ERNEST HEMMINGWAY & Hana Dziekanowska Polana, wł. Malicka Benita

BOG III, sędzia: Jasna Matejcic

1. Sealyham Terrier, Forlegd Yuppie Moto Moto, wł. Irina Kononenko
2. Staffordshire Bull Terrier, Hell's Angel, wł. Imache Josian
3. Border Terrier, Hana Dziekanowska Polana, wł. Benita Malicka
4. Bulterier, BREATHE WITH ME Świetliste Cienie, wł. Anna Kisielewska

BEST IN SHOW, sędzia: Luis Pinto-Teixeira

3. Sealyham Terrier, Forlegd Yuppie Moto Moto, wł.Irina Kononenko


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Poznań 19.10.2014

Najpiękniejsze Szczenię, sędzia: Piotr Król

3. Bedlington Terrier, POPPI von - Ebingen (FCI), wł. Magdalena Orłowska

Najlepsza Grupa Hodowlana, sędzia: Ramune Kazlauskaite

2. Airedale Terrier, FLAIRE, hod. Hanna Gajewska

Najlepsza Para, sędzia: Luisa Salinas Dodino

1. Terier Szkocki, VINCITORE DELLA Quattrocento & GIOIA DI VIVERE DELLA Quattrocento, wł. Radosław Wysocki

BOG III, sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta

1. Lakeland Terrier, Rus Terrier Cardenal LINDA LA REINA, wł. O.Aleksashina, E.Sinyak
2. Airedale Terrier, UMBERTO Ramir, wł. Karina Hawling-Wąsik
3. Terier Szkocki, EBONY ELDORADO BY Magic Scotland, wł. Joanna Śmidoda
4. American Staffordshire Terrier, Zheltaya Rapsody ZABAVA, wł. T. Zheltaya

BEST IN SHOW, sędzia: Andrzej Kaźmierski

4. Lakeland Terrier, Rus Terrier Cardenal LINDA LA REINA, wł. O.Aleksashina, E.Sinyak


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Poznań 18.10.2014

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię, sędzia: Luisa Salinas Dodino

4. Staffordshire Bull Terrier, UWAGA! Diabelski Uśmiech, wł. Beata Tyman

Najlepsza Grupa Hodowlana, sędzia: Vija Klucniece 

1. Airedale Terrier, POEZJA RUCHU, hod. Eliza Tomczak

BOG III, sędzia: Dorota Witkowska

1. Foksterier krótkowłosy, Foxwell Rama POWER STRIKE, wł. Linda Sallee-Hill
2. American Staffordshire Terrier, ETERNAL FLAME Sentinel, wł. Anna Żero
3. Lakeland Terrier, Rus Terrier Cardenal LINDA LA REINA, wł. O. Aleksashina, E.Sinyak
4. Jack Russell Terrier, Whistlewood's MISS THELMA QUAIL, wł. Olga Serova

BEST IN SHOW, sędzia: Victor Lobakin

2. Foksterier krótkowłosy, Foxwell Rama POWER STRIKE, wł. Linda Sallee-Hill


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Wrocław 27-28.09.2014

Najlepsza Para, sędzia: Alfonso Castells

2. Jack Russell Terrier, CLASSIC CUPIDO DIAMANTE Violetta Jack i IBIZA Fioletowa Magia, Grażyna Jadwiszczak

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię, sędzia: Dorota Witkowska

4. Parson Russell Terrier, KAJA Vom Schwarzwald Poland, wł. Sylwia Michalak

Najpiękniejsze Szczenię, sędzia: Giuseppe Alessandra

3. Terier Szkocki, DARK ANGEL Vladyka Mira, wł. Alicja Wójciak

Najpiękniejszy Junior, sędzia: Piotr Król

4. Airedale Terrier, UMBERTO Ramir, wł. Karina Hawling-Wasik

BOG III, sędzia: Jarosław Grunt

1. Yorkshire Terrier, CARMEN D ' LA CRUZ Kraina Yorków, wł. Agnieszka Król
2. Airedale Terrier, Gingerdream ALL EYES ON ME, wł. Angelika Żabicka
3. American Staffordshire Terrier, ETERNAL FLAME Sentinel, wł. Anna Jarosław Żero
4. Parson Russell Terrier, LOREN Z Psich Szelm, wł. Joanna Filipecka


Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Chorzów 13.09.2014

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię

2. American Staffordshire Terrier, MARCEPANOWA PANIENKA Nux Vomica FCI, wł. Wojciech Glądys

Najpiękniejszy Weteran

2. West Highland White Terrier, LAVITITIA od Bobika, wł. Ewa Iłczyk

Najlepsza Para

3. Manchester Terrier, FINLEJ Aluzja i FURIA Terra Nova, wł. Agnieszka Dreszer

BOG III

1. Bedlington Terrier, Solo Rossii SAPORE DI SOL, wł. Paweł Gąsiorski
2. Staffordshire Bull Terrier, Silkstaff's KICK OFF, wł. Katarzyna Skiba
3. Parson Russell Terrier, STEFCIA Fidogs FCI, wł. Iwona Fidor
4. American Staffordshire Terrier, Getic Flames ESSENCE CATORI MURACO, wł. Bożena Kostępska


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Zakopane 02-03.08.2014

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię

2. Bulterier miniaturowy, SUN DANCE MARGINS Go Go Shadow’s, wł. Lidia Szczypta

Najpiękniejszy Weteran Wystawy

2. Yorkshire Terrier, BAFLO Contenders, wł. Iwona i Katarzyna Taraszkiewicz

Najpiękniejszy Junior Wystawy

4. Parson Russel Terrier, RUFUS Fidogs, wł. Iwona Fidor

BOG III

1. Airedale Terier, SHARPSHOOTER IZ VOROBINOGO GNEZDA, wł. O. Denisova
2. Staffordshire Bull Terrier, AVALLON Rascal Bull, wł. Jan Timanik
3. Bedlington Terrier, CHRISTMAS Song, wł. Mariusz Ebing
4. West Highland White Terier, SHOWMAN From Superbia, wł. Anna Siwulska

BEST IN SHOW

3. Airedale Terrier, SHARPSHOOTER IZ VOROBINOGO GNEZDA, wł. O.Denisova


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Kraków 14-15.06.2014

BEST IN SHOW, sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar

1. Sealyham Terrier, Forlegd Yuppie Moto Moto, wł. Irina Kononenko  


Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Lublin 08.06.2014

Najpiękniejszy Junior, sędzia: Magdalena Kozłowska

1. Kerry Blue Terrier, TERRANO z Płockiego Wzgórza, wł. Witold Błaszczyszyn 

BOG III, sędzia: Ina Małecka

1. Kerry Blue Terrier, TERRANO z Płockiego Wzgórza, wł. WitoldBłaszczyszyn
2. Yorkshire Terrier, TOMMY LEE JONES Lazuryt (FCI), wł. Jacek Wóltański 
3. West Highland White Terrier, Achnamara TABOO, wł. Izabela Koriat-Zumis, Emanuel Zumis 
4. American Staffordshire Terrier, DANCEHALL GUEEN Jamag-Ol, wł. Agnieszka Krawczak  


Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Bytom 18.05.2014

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię, sędzia: Ryszard Broll

3. Bulterier, Batra Vivax Canis, wł. Anna Strzoda-Surma

Najpiękniejszy Pies Użytkowy, sędzia: Wojciech Burski

3. Airedale terrier, AZEURUS Balutido, wł. Stanisław Sikora

Najpiękniejszy Weteran, sędzia: Bogusław Chmiel

1. Yorkshire Terrier, BAFLO Contenders, wł. Iwona, Katarzyna Taraszkiewicz
2. Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Armando Mario Della Quattrocento, wł.Petra Šubertová
3. West Highland White Terrier, Honey Dream Superbia, wł.Edyta Kaszowska

BOG III, sędzia: Jarosław Grunt

1. Bedlington Terrier, MAY BE MINE L'End Show, wł. Katarzyna Palka
2. Yorkshire Terrier, FASCINATION Pro Amare, wł. Konrad Korski
3. West Highland White Terrier, Amorette Little Love Superb Dreams, wł. Edyta Kaszowska
4. Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Armando Mario Della Quattrocento, wł.Petra Šubertová


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Opole 26-27.04.2014

Najpiękniejsze Szczenię, sędzia: Andrzej Kaźmierski

2. Terier szkocki, Spice Up Your Life of Dominoscots
4. American Staffordshire Terrier, Paco Gangsta Blood Niziołek

Najpiękniejszy Weteran, sędzia: Petr Rehanek

1. Yorkshire Terrier – Babylon de la Pam'Pommeraie

BOG III, sędzia: Robert Kanas

1. American Staffordshire Terrier, You Are My lLove S Almaznogo Ostrova
2. Airedale Terrier, Est Etiam Nuntia Victoria
3. Foksterier szorstkowłosy
4. Parson Russell Terrier, Impuls Mysia Zagłada FCI


Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Lublin 13.04.2014

BOG III, sędzia: Łukasz Pawłowski

1. American Staffordshire Terrier, ARGO THE PRINCE OF Black Fame, wł. Martyna Rosiak
2. Terier szkocki, BEZ UMIARU BEZ NADZORU Koncept Poland (FCI), wł. Hanna Bakuniak
3. Bedlington Terrier, Colacoda DREAMING HOLLYWOOD, wł. Ewa Lasińska-Pilarczyk
4. Parson Russell Terrier, RIVER OF ROSES Equus, wł. A.Anyszka-Lewandowska 


Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Zielona Góra (Drzonków) 01-02.03.2014

BOG III

1. Staffordshire Bull Terrier, MAGISTER BIBENDI Enamorada, wł. 
2. Yorkshire Terrier, MY XMAS GIFT Stribrne prani, wł. Elena Bystrianska
3. American Staffordshire Terrier, Karballido Staffs ROMEO, wł. 
4. Kerry Blue Terrier, EDBRIOS Love me Tender, wł. 

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię (niedziela)

2. Bulterier miniaturowy, Maryniax FCI XSENIA FOR ALAMARO, wł. 
3. Foksterier krótkowłosy, MONA LISA NES Gwadiana FCI, wł. 

Najpiękniejszy Junior (niedziela)

1. Kerry Blue Terrier, EDBRIOS Love me Tender, wł. 
4. Dandie Dinmont Terrier, German Dandies' SHIRLEY MCLAINE, wł. 

Najpiękniejszy Weteran (niedziela)

4. West Highland White Terrier, LAVITITITA od Bobika, wł. Ewa Iłczyk

Najlepsza Para (niedziela)

3. Cairn Terrier, Hjohoo's I'VE BEEN WAITING FOR HJO & PHENOMENAA Seglavi, wł. 


X Walentynkowa Wystawa Psów Rasowych - Bydgoszcz 08-09.02.2014

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię, sędzia: Z.Kliment

3. West Highland White Terrier, LENS OF THE UNIVERSE Kubson, wł. Justyna Badziąg

Najpiękniejszy Junior, sędzia: M.Świętoń

4. Yorkshire Terrier, A'HANNAH MONTANA Szafran, wł.Anna Wójcicka

Najpiękniejszy Weteran, sędzia: Z.Kliment

3. West Highland White Terrier, LAVITITITA od Bobika, wł. Ewa Iłczyk
4. Yorkshire Terrier, BABY OF MAGIC Palio, wł.Wincentyna Chojnacka

BOG III, sędzia: Z.Kliment

1. Stafforshire Bull Terrier, MAYA Stawka Większa niż Życie, wł. Roman Zalis, Alicja Mielus
2. Bedlington Terrier, Solo Rossi SAPORE di SOL, wł. Paweł Gąsiorski 
3. Sealyham Terrier, BOND Magsffora, wł. Magdalena Świtalska, Ewa Iłczyk 
4. Terier Szkocki, Skailain’s I MY ME, wł. Elmira Spesivtseva, O. Baranchikova

BEST IN SHOW

3. Stafforshire Bull Terrier, MAYA Stawka Większa niż Życie, wł. Roman Zalis, Alicja Mielus


V Nocna Wystawa Psów Rasowych - Bydgoszcz 08.02.2014

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię, sędzia: Z.Konderla

4. Jack Russell Terrier, HANDICAP HEX Ziemann FCI, wł. Tomasz Górka

Najpiękniejszy Junior, sędzia: M.Draganescu

2. West Highland White Terrier, Astragus Roksi Pie, wł. Julia Solyanik
4. American Staffordshire Terrier, ARGO THE PRINCE OF Black Fame, wł. Martyna Rosiak

BOG III, sędzia: Zdenek Kliment

1. Dandie Dinmont Terrier, KITI’S BAND DREAS ARE REAL, wł. Yulija Kazarina 
2. Bedlington Terrier, Solo Rossi SAPORE DI SOL, wł. Paweł Gąsiorowski 
3. Terier Szkocki, Skailain’s I MY ME , wł. Elmira Spesivtseva, O.Baranchikova 
4. Bulterier, 
AUTLOW’S DAKOTA, wł. Elżbieta Tarnowska-Wyrwa


IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Głogów 24-26.01.2014

BOG III, sędzia: R.D.Kica

1. American Staffordshire Terrier, Ko Bo's Prometeus, wł. 
2. Airedale Terrier, Really Amazing Raider´s Antania, wł. 
3. Staffordshire Bull Terrier, Lawstaff Aproval At Ambassador Sun, wł. 
4. West Highland White Terrier, LAVITITITA OD BOBIKA, wł. Ewa Iłczyk

Najpiękniejsze Młodsze Szczenię (piątek), sędzia: M.Furlong

1. Jack Russell Terrier, HANDICAP HEX Ziemann FCI, wł.
2. Terier szkocki, SPICE UP YOUR LIFE OF Dominoscots, wł. 
3. Terier japoński, Ozaki Farm JP'S Fuji, wł. 
4. Yorkshire Terrier, BLACKBIRD Carbon Blue, wł. 

Najpiękniejsze Szczenię (piątek), sędzia: S.Seymour

4. Parson Russell Terrier, AGENT KUBUŚ Equus, wł.  

Najpiękniejszy Junior (piątek), sędzia: P.Muntean

4. American Staffordshire Terrier, ARGO THE PRINCE OF Black Fame, wł. 

Najpiękniejszy Weteran (piątek), sędzia: J.Gajewski

1. West Highland White Terrier, LAVITITITA OD BOBIKA, wł. Ewa Iłczyk
3. Yorkshire Terrier,BAFLO Contenders, wł. Iwona i Katarzyna Taraszkiewicz

Najpiękniejszy Pies Użytkowy (piątek), sędzia: B.Beare

1. Airedale Terrier, AZEURUS Balutido, wł. 
4. Foksterier krótkowłosy, Gabra od Hrubeho lesa, wł. 


III Królewska Wystawa Psów Rasowych (Krajowa) - Mielno 06.01.2004

BOG III

1. American Staffordshire Terrier, Karballido Staffs Romeo, wł. Igor Mrkobrad, Serbia 
2. Jack Russel Terrier, CASINO ROYALE Ziemann FCI, wł. Katarzyna Ziemann
3. West Highland White Terrier, LAVITITITA od Bobika, wł. Ewa Iłczyk
4. (?)

Najlepsza Grupa Hodowlana

1. Airedaleterier, Ruvido, hod.Marta Kuligowska

Najpiękniejsze Szczenię

3. Bulterier, POSEJDON Ewimark Rakownia, wł.Monika Aleksandrowicz